Image
![logo-lactacyd-1 1](https://s3.eu-west-3.amazonaws.com/perrigo.com/lactacyd-gr-assets/styles/thumbnail_small/s3/inline-images/logo-lactacyd-1%201.png?VersionId=Mm.c2ODyFThI9qmtle2nFollWNxI2Ej2&itok=oHgdtgVG)
Με την εμπιστοσύνη εκατομμυρίων γυναικών σε όλο τον κόσμο, το Lactacyd®, έχοντας χρόνια εμπειρίας στην ανάπτυξη προϊόντων για τα πιο ευαίσθητα δέρματα, δημιούργησε τη σειρά Lactacyd® Φροντίδα Σώματος.
Η Lactacyd® Φροντίδα Σώματος είναι μια ειδική σειρά καθημερινών αφρόλουτρων & κρεμών που αναπτύχθηκαν από τους ειδικούς του Lactacyd για το ευαίσθητο δέρμα. Όλα τα προϊόντα περιέχουν Φυσικό Γαλακτικό Οξύ για τη διατήρηση της ισορροπίας στο pH του δέρματός σας. Η απαλή φόρμουλα αφήνει το δέρμα σας υγιές, με αίσθηση απαλότητας και υπέροχη όψη.
Προσφέρει θρέψη μακράς διάρκειας στο δέρμα σας
Άμεση και έντονη ενυδάτωση η οποία διαρκεί όλη την ημέρα